Witaj na stronie PIW Środa Wielkopolska   Click to listen highlighted text! Witaj na stronie PIW Środa Wielkopolska
Aktualności

Promocja produktów pochodzących z: SB, RHD i MLO

Szanowni Państwo,

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Środzie Wlkp. w związku z podjętą przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi inicjatywą zmierzającą do utworzenia aplikacji, której celem będzie promocja produktów oraz działalności osób i podmiotów prowadzących sprzedaż bezpośrednią, rolniczy handel detaliczny lub działalność marginalną, lokalną i ograniczoną, a także ułatwienie prowadzenia przez te podmioty działalności handlowej i umożliwienie im reklamy, zwracam się do Państwa z prośbą o wyrażenie zgody na przekazanie Ministerstwu Państwa danych osobowych, będących w posiadaniu organów Inspekcji Weterynaryjnej, w zakresie, w jakim wchodzą one w skład rejestrów, o których mowa w art. 20 ust. 1  pkt 1 ustawy z dnia 16 grudnia 2005 r. o produktach pochodzenia zwierzęcego (Dz.U. z 2019 r. poz. 824 z późn. zm.), na potrzeby wskazanej wyżej aplikacji.

Wyrażenie zgody na przekazanie danych jest dobrowolne, może zostać cofnięte w dowolnym momencie i będzie służyło wyłącznie działalności promocyjnej podejmowanej przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

W przypadku chęci wyrażenia takiej zgody, uprzejmie proszę o przekazanie podpisanej zgody na przetwarzanie danych osobowych (znajduje się ona w załączniku poniżej) na adres Powiatowego Inspektoratu Weterynarii w Środzie Wlkp. bądź przesłanie go za pośrednictwem poczty elektronicznej: srodaw.piw@wetgiw.gov.pl do 17 kwietnia 2020 r. (termin ostateczny 20.04.2020 r.)

 

Załącznik – zgoda-1

Skip to content Click to listen highlighted text!