Witaj na stronie PIW Środa Wielkopolska   Click to listen highlighted text! Witaj na stronie PIW Środa Wielkopolska
ASF

ASF u świń w Wielkopolsce

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Środzie Wielkopolskiej, informuje że dnia 13 października 2023 r. potwierdzono ASF u świń w gospodarstwie w miejscowości Długa Goślina, powiat poznański, woj. wielkopolskie, w którym utrzymywano 117 świń.

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Środzie Wielkopolskiej, informuje że dnia 05 października 2023 r. potwierdzono ASF u świń w gospodarstwie w miejscowości Długa Goślina, powiat poznański, woj. wielkopolskie, w którym utrzymywano 196 świń.

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Środzie Wielkopolskiej, informuje że dnia 29 września 2023 r. potwierdzono ASF u świń w gospodarstwie w miejscowości Długa Goślina, powiat poznański, woj. wielkopolskie, w którym utrzymywano 62 świnie.

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Środzie Wielkopolskiej, informuje że dnia 15 września 2023 r. potwierdzono ASF u świń w gospodarstwie w miejscowości Starczanowo, powiat poznański, woj. wielkopolskie, w którym utrzymywano 44 świnie.

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Środzie Wielkopolskiej, informuje że dnia 14 września 2023 r. potwierdzono ASF u świń w gospodarstwie w miejscowości Starczanowo, powiat poznański, woj. wielkopolskie, w którym utrzymywano 441 świń oraz w gospodarstwie, w którym utrzymywano 32 świnie.

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Środzie Wielkopolskiej, informuje że dnia 07 września 2023 r. potwierdzono ASF u świń w gospodarstwie w miejscowości Starczanowo, powiat poznański, woj. wielkopolskie, w którym utrzymywano 19 świń.

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Środzie Wielkopolskiej, informuje że dnia 24 lipca 2023 r. potwierdzono ASF u świń w gospodarstwie w miejscowości Białęgi, powiat poznański, woj. wielkopolskie, w którym utrzymywano 16 świń.

Powiatowy Lekarz Weterynarii w Środzie Wielkopolskiej, informuje że dnia 29 czerwca 2023 r. potwierdzono ASF u świń w gospodarstwie w miejscowości Chrustowo, powiat obornicki, woj. wielkopolskie, w którym utrzymywano 30 świń.

Skip to content Click to listen highlighted text!